حریم خصوصی کاربران

  1. صفحه اصلی
  2. حریم خصوصی کاربران

آرمه پارسیان با توجه به تعهدی که به کاربران خود در رابطه حفظ حریم خصوصی کاربران دارد مواردی را جهت آگهی بیشتر کاربران اعلام می‌دارد.

آرمه پارسیان به عنوان یک وب‌سایت خدمات درمانی و زیبایی متعقد است حفظ حریم خصوصی و اطلاعات کاربران بسیار حساس و مهم می‌باشد، در این صفحه توضیحاتی در مورد جمع آوری اطلاعاتی که آرمه پارسیان از کاربران خود جمع آوری می‌کنند توضیح داده شده است.

 

ما چه اطلاعاتی را جمع آوری می‌کنیم؟

زمانی که شما ‌وب‌سایتی را مشاهده می‌کنید اطلاعاتی به صورت اتوماتیک جمع آوری می‌شود که این اطلاعات شامل:

  • اطلاعاتی در مورد آدرس IP کامپیوتر شما
  • آدرس ‌وب‌سایتی که از طریق آن وارد سایت ما شده اید. (مانند: www.google.com)
  • صفحات از سایت آرمه پارسیان که شما آن را مشاهده می‌کنید.
  • نام و نسخه سیستم عامل و مرورگر شما.

چنانچه شما در سایت ما مطلبی را مشاهده کنید و یا آن را دانلود کنید این اطلاعات به صورت رباتیک ذخیره می‌شوند، این اطلاعات به ما کمک می‌کنند تا متوجه شویم کاربران بیشتر چه صفحاتی را مشاهده می‌کنند و چه مواردی بیشتر برای آنان مفید است و یا در مورد ذخیره اطلاعاتی مرورگر شما، این اطلاعات به ما کمک می‌کند تا ‌وب‌سایت آرمه پارسیان را جهت نمایش بهتر در مرورگر‌ها به صورت بهینه طراحی کنیم.

زمانی که شما وارد سایت آرمه پارسیان می‌شوید ما اطلاعاتی به غیر از موارد بالا را ذخیره نمی‌کنیم مگر اینکه شما بخواهید اطلاعات دیگری نظیر نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره تلفن، سن و … در اختیارمان قرار دهید.

 

cookie‌ها:

کوکی در ‌وب‌سایت‌ها، جهت ذخیره سازی اطلاعات خاصی از بازدیدکننده‌ها به‌کار میرود تا در هنگام مراجعه بعدی این بازدید‌کننده، این اطلاعات قابل بازیابی و استفاده باشد. عموما این اطلاعات جهت نگهداری و اعمال تنظیماتی خاص نظیر رنگ آمیزی و پوسته سایت‌ها یا برخی شخصی سازی‌های دیگر بکار می‌روند.

 

ما در این اطلاعات با چه کسانی سهیم هستیم؟

آرمه پارسیان هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی‌کند؛ همچنین آنها را به شخص و یا اشخاص ثالثی منتقل نمی‌کند مگر اینکه به موجب قانون و یا حکم قانونی آنها اجازه دسترسی به حریم خصوصی کاربررا داشته باشند.

آرمه پارسیان دارای سه بخش اطلاعاتی می‌باشد:

  • آمار جمع آوری شده درباره کاربران
  • ترافیک سایت
  • اطلاعات مرتبط با سایت

ما از مشخصه‌های فردی شما فقط به منظور پاسخگویی به خودتان و یا برای تهیه گزارشات آماری در جهت شناخت بهتر کاربرانمان استفاده می‌نماییم.

ما log file‌ها و database‌هایی از اطلاعات کاربران برای تجزیه و تحلیل نحوه استفاده آنها در طی هر ماه ایجاد نماییم. به این ترتیب می‌توانیم درک بهتری از سایتمان داشته باشیم و محتوایی را که در سایتمان ارائه می‌دهیم را بهبود ببخشیم.

البته این اطلاعات در بر گیرنده مشخصه‌های فردی و شخصی تک تک کاربران نمی‌باشد.

بار دیگر خاطر نشان می‌کنیم هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی شما را به هیچ شخص ثالثی ارائه نمی‌کنیم مگر اینکه با اجازه خودتان باشد و یا اینکه به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشیم.

 

لینک‌های اشخاص ثالث

زمانیکه شما بر روی لینک‌های اشخاص ثالث که در سایت ما وجود دارد کلیک می‌کنید و وارد آنها می‌شوید، اطلاعاتی از شما بدست می‌آید. در اینصورت آرمه پارسیان هیچ گونه کنترلی بر این اطلاعات ندارد و در مقابل آنها پاسخگو نمی‌باشد.

 

تغییرات در سیاست‌های سایت در زمینه حریم خصوصی کاربران

ممکن است آرمه پارسیان گاه گاهی سیاست‌های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهد.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست‌های ما در زمینه حریم خصوصی کاربران آگاه شوید.