روش استفاده از کارت سلامت آرمه

  1. صفحه اصلی
  2. روش استفاده از کارت سلامت آرمه

روش استفاده از کارت سلامت آرمه

شرکت آرمه تخفیف پارسیان برای سهولت مشترکین خود در خرید و استفاده از کارت‌های سلامت آرمه، تمهیداتی اندیشیده است؛ در این بخش به معرفی پکیج کارت سلامت آرمه ، نحوه ثبت نام و نوبت‌دهی پزشکان می‌پردازیم.

 

پکیج کارت سلامت آرمه

با خرید هر یک از کارت‌های سلامت آرمه پارسیان یک پیکیج شامل:

  • کارت سلامت با شماره 16 رقمی اختصاصی شما
  • فرم ثبت نام
  • لیست تعهدات شرکت و مشترکین
  • تعرفه قیمت تخفیف سراسری آرمه
  • بروشور معرفی محصول

برای شما ارسال می‌شود؛ کارت ارسال شده فعال نیست و با روش زیر می‌توان آن را فعال نمود.

نحوه ثبت نام و فعالسازی کارت سلامت آرمه

برای تکمیل ثبت نام و فعال کردن کارت خود، قسمت مخصوص اطلاعات مشتری فرم ثبت نام را با دقت تکمیل نموده و توسط تلگرام یا ایمیل برای شرکت ارسال کنید. (دقت داشته باشید یکسال اشتراک شما از زمان ارسال اطلاعات محاسبه خواهد شد.) طی 24 ساعت پس از ارسال اطلاعات، پیامی مبنی بر ثبت نام موفق و فعال شدن کارت برای شما ارسال می‌گردد.

از این پس شماره 16 رقمی نام کاربری شما می‌باشد.

مراجعه به پزشک و دریافت نوبت

جهت دریافت نوبت برای مراجعه به پزشک می‌توانید از طریق نوبت دهی آنلاین سایت آرمه تخفیف پارسیان به نشانی armehparsian.com و یا از طریق تماس با شماره 66766719-021 اقدام فرمایید.

در وبسایت آرمه با تکمیل فرم نوبت دهی درخواست خود را ثبت می‌نمایید تا کارشناسان ما با پس از هماهنگی‌های لازم در اسرع وقت با شما تماس گرفته و نوبت شما را تایید نمایند.

برای نوبت دهی تلفنی با شماره 66766719-021 تماس گرفته تا کارشناسان ما با درنظر گرفتن محل سکونت شما، درمان مورد نیاز و میزان رضایت مشترکان قبلی بهترین پزشک را به شما معرفی نمایند.

تبصره: مشترکین می‌تواند به صورت مستقیم به پزشک مراجعه نموده و از خدمات درمانی استفاده نمایند؛ اما در آن صورت به دلیل عدم اطلاع شرکت از مراجعه بیمار هیچ یک از خدمات crm  و پشتیبانی درمان شامل حال مشترک نخواهد بود.