تفاوت آرمه با سایر شرکت ها

  1. صفحه اصلی
  2. تفاوت آرمه با سایر شرکت ها

از روز اول که اقدام به تاسیس آرمه پارسیان کردیم تمام تلاشمان بر این بود که کاستی‌ها و نواقص کارت‌های موجود در بازار را نداشته باشیم و برای ایجاد این تفاوت با سایر شرکت‌های ارائه دهنده کارت تخفیف دندانپزشکی، سعی کردیم با بهره‌گیری از مدل‌های موفق جهانی و ایجاد شباهت به سرویس‌دهی‌های کشورهای پیشرفته در بخش دندانپزشکی، به عنوان بهترین ارائه‌کننده کارت تخفیف دندانپزشکی در کشور شناخته شویم.

آمار بیش از 98 درصدی رضایت مشترکین حاکی از این موفقیت می‌باشد.

آرمه پارسیان در تمام بخش‌های ارائه این خدمات به مشترکین خود با سایر شرکت‌های عرضه کننده کارت تخفیف متفاوت است. در اینجا به برخی از این تفاوت‌ها اشاره می‌نماییم.

 

تفاوت در قیمت پرداختی مشترک برای درمان

با توجه به تعرفه‌های تعیین‌شده، دارنده کارت سلامت آرمه مبلغ کمتری به نسبت سایر شرکت‌ها می‌پردازد. متاسفانه بسیاری از شرکت‌ها برای جذب مشتری، تعرفه آزاد را بیشتر از رقم واقعی اعلام می‌نمایند تا درصد تخفیف آنها بیشتر بنظر آید.

در حالی که اگر شخصی قیمت‌های نهایی را مقایسه کند مبلغ پرداختی با کارت سلامت آرمه کمتر می‌باشد.

 

تعداد پزشکان و درصد تخفیف آنها

بسیاری از شرکت‌های رقیب برای جذب مشتری سعی در جلب توجه آنها به تعداد زیاد پزشک دارند. این در حالی است که به سادگی و با چند تماس ساده متوجه عدم همکاری بسیاری از پزشکان با این شرکت‌ها خواهید شد؛ اما همچنان نام آنها برای جنبه تبلیغاتی در سایت این شرکت‌ها درج شده است.

همچنین در مورد تعرفه‌های اعلام شده شرکت‌های رقیب نیز به راحتی می‌توان آن را از پزشکان جویا شد. چرا که دیده شده رقم اعلامی از پزشک در تعدادی از این شرکت‌ها با رقم درج شده در سایت آنها متفاوت است.

 

سرویس دهی در سراسر ایران

شرکت آرمه پارسیان مفتخر است اعلام کند که بیشترین تراکم جغرافیایی پزشک را در میان شرکت‌های ارائه دهنده کارت تخفیف دارد.

 

تعرفه مشخص در سراسر ایران

آرمه پارسیان با تعرفه واحدی که در سایت اعلام شده در سراسر ایران، از شمال شرق تا شمال غرب، جنوب غرب تا ... سرویس‌دهی می‌نماید.

تعرفه واحد از پیش اعلام شده به مشترک کمک می‌کند که هم از ابتدا محدوده هزینه خود را بداند و هم خیالش از بابت اعلام قیمت توسط پزشک راحت باشد.

چرا که تعدادی از همکاران با اعلام درصد تخفیف بر روی تعرفه پزشک و اعلام بالاتر قیمتها توسط پزشک عملا از مشترک سو استفاده می‌کنند.

در حالی که در بسیاری از مراکز آرمعه بر طبق تعرفه پزشک اگر محاسبه شود تخفیف به 70% خواهد رسید.

 

پشتیبانی قوی

آرمه پارسیان پشتیبانی و CRM  بسیار قدرتمندتری نسبت به سایر کارت‌های عرضه شده دارد. بدین صورت که مشترک پیش از مراجعه به پزشک می‌تواند از طریق تماس با پشتیبانی آرمه از بهترین پزشک برای درمان خود مطلع شود. چرا که با توجه به مشترکان قبلی و اعلام رضایت آنها برای هر درمان پزشک خاصی معرفی می‌گردد. پس از مراجعه همکاران پشتیبانی با مشترکان تماس گرفته و سوالاتی در مورد:

  • کیفیت درمان
  • مبلغ پرداخت شده
  • برخورد پرشک
  • برخورد پرسنل مطب
  • فضای مطب
  • و حتی رضایت از پشتیبان تلفنی

از مشترک پرسیده می‌شود؛ در صورت عدم رضایت به پزشکان دیگر به صورت رایگان معرفی می‌شوند.

در صورتی که دلیل عدم رضایت درمان پزشکان آرمه باشد تا زمان جلب رضایت تمام هزینه‌ها با شرکت آرمه پارسیان می‌باشد.

 

پزشکان بسیار بهتر

آرمه به دلیل قبول مسئولیت درمان پزشکان خود، فیلتر‌های خاصی را برای پزشکان درنظر گرفته است. به این صورت که در تهران و شهرستان‌ها شاید تعداد پزشکان کمتر از شرکت‌های دیگر باشد ولی هم از لحاظ درمانی کیفیت بسیار بهتری دارند و هم با تمام وجود با آرمه همکاری می‌کنند. دیده شده که در شرکت‌های دیگر با وجود تعداد پزشکان زیاد در سایت شرکت فقط تعدادی از آنها همکاری می‌کنند. کیفیت خدمات هم متفاوت می‌باشد.

 

سقف استفاده از خدمات

بر خلاف سایر شرکت‌های ارائه کننده کارت تخفیف دندانپزشکی، که فقط با معرفی مشترک، پزشک متعهد به تخفیف شده است؛ شرکت آرمه پارسیان با پرداخت سوبسید برای برخی درمان‌ها و برای برخی پزشکان (عموما در مناطق محروم)، سقف معینی را برای استفاده از کارت تعیین نموده است؛ بنابراین به دلیل هزینه‌بر بودن درمان‌های دندانپزشکی، مشترکینی که تمایل به استفاده بیشتر از سقف تعیین‌شده را دارند، باید مبلغ مختصری را برای افزایش سقف پرداخت نمایند.

 

استرداد وجه در صورت عدم رضات

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، شرکت آرمه پارسیان دقت و وسواس خاصی در انتخاب پزشکان خود دارد و کیفیت خدمات ارائه شده توسط پزشک را تضمین می‌نماید و آمار رضایت مشترکین کارت سلامت آرمه نمایانگر این امر است؛ اما در صورتی که مشترکی از درمان خود رضایت نداشته باشد و بعد از تغییر پزشک و درمان رایگان نیز رضایت او جلب نشود، وجه دریافت شده مسترد خواهد شد.

 

برخورد حرفه‌ای و بسیار محترمانه

حق تمام انسانهاست که از احترامی شایسته آنها برخوردار شوند؛ برخورد بسیار حرفه‌ای و محترمانه‌ای که با مشترکین کارت سلامت آرمه در مراجعه به پزشکان می‌شود، حاصل تلاش مستمر تیم آرمه تخفیف پارسیان است که بر ارج نهادن به مقام والای انسان تاکید فراوان دارند.