درباره آرمه تخفیف پارسیان

  1. صفحه اصلی
  2. درباره آرمه تخفیف پارسیان

معرفی آرمه تخفیف پارسیان

عدالتِ درمانی برای همه

شرکت آرمه تخفیف پارسیان در بهار سال 94 به صورت رسمی و با شماره ثبت 473613 با استفاده از کادری مجرب و تحصیل‌کرده فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت آرمه تخفیف پارسیان با افتخار اعلام می‌نماید که به هیچ سازمان و نهاد دولتی یا بیمه ای وابستگی ندارد و به صورت کاملا خصوصی با استفاده از مدیران و کارشناسان مجرب و دلسوز به هموطنان عزیز خدمت‌رسانی می‌کند. این شرکت با مجوز رسمی از سازمان ثبت اسناد شروع به عقد قرارداد با بهترین مراکز درمانی نمود. هم اکنون بیش از 200 مرکز در سراسر ایران با شرکت آرمه پارسیان قرار داد داشته و خدمات درمانی و زیبایی را با نازلترین قیمت ارائه می‌دهند. شما با خرید کارت آرمه می‌توانید در تمام مراکز استان در مراکز و کیلینیک‌های تخصصی از تمام خدمات درمانی و زیبایی بهره مند شوید. کارت آرمه کارتی مغناطیسی بوده که علاوه بر اطلاعات دارنده کارت و اعتبار باقیمانده قادر است تمام سابقه درمانی صاحب کارت را در خود ذخیره سازد. افتخار آرمه تخفیف پارسیان این است که خدماتی را ارائه دهد که عموم مردم بتوانند به راحتی از تسهیلات درمانی استفاده نمایند.

ایده آرمه تخفیف پارسیان

شاید بهتر باشد برای بیشتر دانستن درباره آرمه تخفیف پارسیان ابتدا با ایده و فکر اولیه ساخت این شرکت آشنا شویم.

طبق آمار رسمی کارشناسان سالانه 25 ملیون عدد دندان قابل ترمیم، کشیده شده و سهم هر ایرانی از دندان پوسیده 2 دندان است. همچنین گفته شده است که 65% از کودکان ایرانی دارای مشکلاتی در دندان‌های خود هستند.

علاوه براین، بیماری‌های دهان و دندان، جزو مهم‌‌ترین عوامل افزایش روزمره مشکلات قلبی و ریوی به شمار می‌روند.

نگرانی کارشناسان جامعه از آمارهای سلامت دهان و دندان ایرانیان، ما را به این فکر واداشت که چگونه‌ می‌توان بر این مشکلات فایق آمد؛ زیرا در کشور ما سازمان‌های بیمه‌گر دولتی و خصوصی، صرفا برخی خدمات اولیه و عمومی دندان پزشکی را به صورت گروهی تقبل‌ می‌کنند.  لذا این دغدغه ما را به این ابتکار رساند که بتوانیم با تسهیل امور درمانی و زیبایی به صورت گسترده فعالیت خود را آغاز نماییم.

جرقه ایده آرمه پارسیان

پس از کمی مطالعه در بازار متوجه شدیم که بسیاری از افراد با تاسیس کلینیک و  گرفتن کارمزد از درمان درامد خوبی داشته ولی باعث بالا رفتن هزینه درمان میشوند. بنابر این ایده ارجاع بیمار به دندانپزشک در زملنهایی که دندانپزشک قصد مراجعه به کلینیک دارد به ذهن ما رسید.

لبخندی زیبا ، هزینه‌ای اندک ، کارت سلامت آرمه

شرکت آرمه تخفیف پارسیان با عقد قرارداد با بهترین پزشکان و متخصصان در کامل‌‌ترین و به روزترین مراکز با استفاده از بهترین مواد اولیه درجه یک، اقدام به عرضه کارت‌های هوشمند آرمه پارسیان نموده است که با این کارت‌ها تمام هزینه‌های دندان‌پزشکی و زیبایی و پوست و مو، 30 تا 50 درصد کاهش‌ می‌یابد.

در ابتدای امر تمرکز کارت‌های تخفیفی  بر روی مبحث دندان پزشکی بود اما با توجه به استقبال گسترده جامعه، آرمه پارسیان بر آن شد تا در حیطه‌های دیگر درمانی نیز وارد شود.

این کارت‌ها تا سقف 50% از تعرفه‌های درمانی  دندان پزشکی را کاهش‌ می‌دهند.

هم اکنون این کارت‌ها در 42 شهر در 28 استان کشور کاربرد دارند و با توجه به تلاش روزافزون تیم فعال و خستگی ناپذیر آرمه پارسیان، نوید پوشش این 4 استان باقی‌مانده در سال آتی داده‌ می‌شود.

دفتر مرکزی شرکت آرمه تخفیف پارسیان در تهران واقع بوده و هم‌اکنون در 27 استان دارای نمایندگی هستیم و در تمام استان‌ها و شهرها، خدمات با قیمت یکپارچه عرضه‌ می‌شود.

فاز سوم فعالیت آرمه پارسیان، تحت پوشش قراردادن تمامی روستاییان عزیز است تا این قشر زحمت کش بتوانند از خدمات بسیار با کیفیت آرمه پارسیان با پایین‌‌ترین قیمت استفاده کنند.

آرمه تخفیف پارسیان ، با افتخار از شرکت‌ها و مراکز دولتی و خصوصی و همچنین از فرد فرد اقشار جامعه برای استفاده از خدمات این شرکت دعوت به عمل‌ می‌آورد.

مأموریت آرمه تخفیف پارسیان

آرمان ما این است که بتوانیم گامی بلند و مؤثر در زمینه سلامت دهان و دندان هم میهنان عزیزمان برداریم تا بهترین درمان را با بهترین مواد در بهترین مراکز با کمترین هزینه در اختیار همراهانمان قرار دهیم.

بدین منظور در گام اول با کاهش هزینه های دندانپزشکی زمینه مراجعه افراد به مراکز درمانی را فراهم می آوریم تا شخص به دلیل مشکلات مالی سلامت خود را به مخاطره نیندازد.

در گام بعدی سعی می نمائیم به وسیله طرح‌های چکاپ رایگان دوره‌ای و آموزش بهداشت مشکلات دندانپزشکی و آسیب های آن را به حداقل برسانیم و بر این باور که « پیشگیری بهتر از درمان است».

با ارائه خدمات ویژه برای کودکان و نوجوانان به عنوان آینده سازان کشور عزیزمان گامی بلند در راستای تحقق سند چشم انداز جمهوری اسلامی ایران در افق 1404 هجری شمسی برداریم و در کنار سایر ارکان نظام شکوهمند جمهوری اسلامی ایران بتوانیم به کشوری پیشرو در زمینه ارائه خدمات دندانپزشکی در منطقه و جهان بدل شویم.

در نهایت با کمک همراهانمان رویای تحقق اولین «بیمه تخصصی دندانپزشکی» در دنیا را با استفاده از بانک های تخصصی اطلاعاتی مراکز درمانی، سلامت و مشتریان جامعه عمل بپوشانیم.