کامپوزیت ، مروارید دندان‌ های شما – آرمه پارسیان

 1. صفحه اصلی
 2. خدمات زیبایی
 3. دندانپزشکی زیبایی
 4. کامپوزیت ، مروارید دندان‌ های شما - آرمه پارسیان
کامپوزیت ، مروارید دندان‌ های شما – آرمه پارسیان

کامپوزیت ، مروارید دندان‌ های شما – آرمه پارسیان

کامپوزیت


کامپوزیت ، مروارید دندان‌ های شما - داشتن لبخندی زیبا نمایان گر شخصیت شماست. در هر لبخندی دندان ها مانند مروارید درخشان، زیبایی و شخصیت شما را به رخ همگان می کشاند. با داشتن دندان هایی سالم، سفید و زیبا شما با اعتماد به نفسی مثال زدنی در جامعه حاضر می شوید و در هر قرار مهمی اول شخص شما می شوید. اما اگر دندان‌ های شما زرد، شکسته و نامیزان باشد، اعتماد به نفس شما به شدت کاهش یافته و سعی در پنهان شدن در هر جمعی دارید. دیگر قادر به درخشیدن و نشان دادن استعدادهای خود نیستید. کمرنگ می شوید و به معنای واقعی از همه جا طرد و حذف می شوید.

این موضوع اتفاق جالبی در زندگی هیچ انسانی نیست. دندان ها یک اصل بسیار محکم و حیاتی در زندگی روزمره شما هستند. زیبایی و درخشیدن دندان شما به عوامل مختلفی نظیر مواد غذایی که استفاده می کنید، نحوه نگهداری شما از دندان ها، مسواک، دهان شویه، نخ دندان و... بستگی دارد.اگر تا کنون هیچ یک از موارد بالا را رعایت نکرده اید و دندان هایتان بد رنگ، نا متناسب و غیر قابل تحمل شده است، ما به شما کامپوزیت را پیشنهاد می کنیم.

کامپوزیت دندان ترکیبی از یک ماده زمینه ای به منظور ترمیم و درمان دندان های شما و به منظور زیبایی آن ها استفاده می شود. به کمک این ماده و قرار دادن آن بر روی دندان های شما می توان به راحتی عیب و ایرادهای دندان ها را برطرف و برای ساختن لبخندی جذاب اقدام کرد.

کامپوزیت و انواع آن


کامپوزیت یکی از روش های مدرن و پر طرفدار برای درمان و زیبایی دندان و لبخند شما به شمار می آید. کامپوزیت دندان ترکیبی از یک ماده ماتریکس رزینی است که به صورت خمیر بر روی دندان شما به وسیله تابش نور قرار می گیرد. هر کامپوزیتی به دلیل داشتن رنگ سفید و محکم بودن قابل استفاده بر روی دندان و انجام کارهای زیبایی نمی باشد. کامپوزیت ها باید قابلیت بازسازی لایه به لایه، استحکام و قابلیت پولیش طبیعی و عالی را داشته باشند.

ممکن است بر اثر اتفاقی دندان شما شکسته و یا دچار لک شده باشد، مهم ترین کار کامپوزیت ترمیم دندان های شکسته شده و خالی، ترک خوردگی، بر طرف کردن لک های دندانی و مرتب کردن دندان های نامیزان و نامتناسب است. بر طرف کردن عیوب دندان باعث به وجود آمدن لبخندی زیبا و ظاهری جذاب می شود.لمنیت دندان دارای دو نوع لمینت کامپوزیتی و لمینت سرامیکی می باشد. در لمینت کامپوزیتی رنگ دندان ها از ثبات چندانی برخوردار نیستند اما قیمت مناسب تر و کمتری نسب به لمینت سرامیکی دارند.

کامپوزیت ونیر


کامپوزیت ونیرها به دلیل رنگ سفید و متناسب با رنگ دندان طبیعی می تواند به جای آمالگام که بسیار بد رنگ بوده و ظاهری نامناسب دارد جایگزین شده و به ترمیم دندان میپردازد. کامپوزیت ونیرها به روکش های دندان از جنس کامپوزیت گفته می شود که فرم خمیری و قابل انعطاف داشته و متناسب با مشکل دندان و دلیل به کارگیری آن بر روی دندان ها چسبانده و نصب می گردد.

به کمک کامپوزیت ونیرها می توان شدیدترین و بدترین بی نظمی و بهم ریختگی دندان ها را اصلاح کرده و از آن ها دندان هایی مرتب و هماهنگ با ظاهری زیبا ساخت. در بسیاری از موارد از کامپوزیت ونیرها می توان به جای درمان های طولانی مدت در ارتودنسی استفاده کرد.

کامپوزیت ونیر یکی از با دوام ترین و با کیفیت ترین درمان دندان پزشکی به حساب می آید. این کامپوزیت ها به دلیل به کارگیری تکنولوژی نانو در آن ها فاقد هر گونه تخلخل است، بسیار مقاوم بوده و از شدت رنگ پذیری آن ها کم شده است. همه این فاکتورها باعث افزایش طول عمر کامپوزیت ها شده است. اما هر کامپوزیتی ممکن است به مرور زمان تغییر رنگ داده و دچار مشکل شود.

برای آن که یک کامپوزیت با دوام و طولانی مدت داشته باشیم باید مراقبت های بعد از کامپوزیت را جدی بگیریم.


به توصیه پزشک از دهان شویه مناسب استفاده کنید، از مواد خوراکی رنگی مانند نوشابه، قهوه، چای و... به مقدار کم استفاده کنید، به خصوص بعد از انجام کامپوزیت تا ۴۸ ساعت از مصرف این مواد غذایی به شدت خودداری کنید. از استعمال دخانیات مانند قلیون، سیگار، پیپ و... بپرهیزید، زیرا این موارد به شدت بر روی کامپوزیت تاثیر می گذارند. دندان هایتان را به صورت منظم مسواک بزنید و نخ دندان بکشید.

کامپوزیت ها به شدت حساس هستند و مقاومت بالایی ندارند بنابراین بهتر است از مواد غذایی سفت و گاز زدنی مانند هویج، تخمه، سیب، یخ و... اجتناب کنید زیرا به مرور زمان باعث ساییدگی کامپوزیت می شود.

اگر از مواد خوراکی رنگ استفاده کردید فورا مسواک بزنید و یا یک لیوان آب سرد بنوشید تا از چسبیدن رنگ به کامپوزیت جلوگیری کنید. درزمان های تعیین شده توسط پزشک معالج شما، حتما به او مراجعه کنید تا اگر کامپوزیت ها دچار مشکلی باشند سریعا پیشگیری شود.

قیمت کامپوزیت


هزینه کامپوزیت دندان به عوامل گوناگونی بستگی دارد. این هزینه با میزان درصد آسیب دیدگی دندان بیمار ارتباط مستقیم دارد. هر چه مقدار آسیب دیدگی دندان بیمار بیشتر باشد، میزان هزینه کامپوزیت بالاتر است.

از عوامل دیگری که بر قیمت کامپوزیت تاثیر دارد، تجربه، سابقه و دستمزد دندان پزشک است. هر چقدر پزشک معالج شما با تجربه تر و کاربلدتر باشد، میزان دستمزد دریافتی او بیشتر است. عواملی چون نوع برند مصرفی، منطقه جغرافیایی، لابراتوار، تعداد جلسات معاینه و درمان و... تاثیر بسیاری بر روی هزینه کامپوزیت دندان دارد.قاعدتا انجام کامپوزیت جز کارهای زیبایی دندان پزشکی به حساب می آید و از هزینه بالایی برخوردار است و طبق معمول بیمه شامل حال چنین مواردی نمی شود!

هزینه بالای کامپوزیت دندان باعث می شود بیماران بسیاری از انجام این کار صرف نظر کنند و با دندان های نامتناسب و نامناسب خود کنار بیایند! اما ما اینجا هستیم تا نگذاریم هیچ کسی به دلیل مشکل مالی و هزینه های بالای دندان پزشکی از داشتن لبخند زیبا و ظاهری جذاب محروم بماند. با کارت سلامت آرمه پارسیان همه می توانند تجربه دیده شدن و لذت مهم بودن را بچشند، همه می توانند لبخندی زیبا داشته باشند و با اعتماد به نفس در مجالس و جلسات حاضر شوند.

کارت سلامت آرمه پارسیان یک بیمه تکمیلی است. بیمه ای که تمامی خدمات دندان پزشکی و درمان را شامل می شود و تمامی هزینه های مرتبط به دندان را برای شما نصف میکند. با داشتن یکی از کارت های آبی، طلایی و یا سبز سلامت آرمه دیگر رفتن به دندان پزشکی، درمان و زیباسازی دندان ها برای شما یک آرزو نیست.

کامپوزیت ، مروارید دندان‌ های شما - آرمه پارسیان

خدمات کارت های مختلف سلامت آرمه پارسیان به شرح زیر است:


خدمات کارت سلامت آرمه پارسیان (آبی) 1. سقف اعتبار و پوشش کارت سلامت آرمه آبی مبلغ ۵ میلیون تومان است.

 2. این کارت دارای پوشش خدمات رسانی در سراسر ایران می‌باشد

 3. اعتبار کارت سلامت آرمه آبی ۱۲ ماه است و در پایان مدت آن قابل تمدید با تخفیف ویژه است.


تخفیف های ارائه شده برای کارت سلامت آرمه آبی شامل مراکز زیر می‌باشد:


دندانپزشکی

زیبایی

چشم پزشکی

آزمایشگاه

فیزیوتراپی

و ...

این کارت دارای حافظه برای ذخیره‌سازی پرونده مجازی دارنده کارت بر روی آن است.

کارت سلامت آرمه آبی قابل استفاده برای یک نفر می‌باشد.

 

خدمات کارت سلامت آرمه پارسیان (طلایی) 1. سقف اعتبار و پوشش کارت سلامت آرمه طلایی مبلغ  ۳ میلیون تومان است.

 2. این کارت دارای پوشش خدمات رسانی در سراسر ایران می‌باشد

 3. اعتبار کارت سلامت آرمه طلایی ۱۲ ماه است و در پایان مدت آن قابل تمدید با تخفیف ویژه است.


تخفیف های ارائه شده برای کارت سلامت آرمه طلایی شامل مراکز زیر می‌باشد:


دندانپزشکی

زیبایی

چشم پزشکی

آزمایشگاه

فیزیوتراپی

و ...

این کارت دارای حافظه برای ذخیره‌سازی پرونده مجازی دارنده کارت بر روی آن است.

کارت سلامت آرمه طلایی قابل استفاده برای یک نفر می‌باشد.

 

خدمات کارت سلامت آرمه پارسیان (سبز) 1. سقف اعتبار و پوشش کارت سلامت آرمه سبز مبلغ ۱ میلیون تومان است.

 2. این کارت دارای پوشش خدمات رسانی در سراسر ایران می‌باشد

 3. اعتبار کارت سلامت آرمه سبز ۱۲ ماه است و در پایان مدت آن قابل تمدید با تخفیف ویژه است.


تخفیف های ارائه شده برای کارت سلامت آرمه سبز شامل مراکز زیر می‌باشد:


دندانپزشکی

زیبایی

چشم پزشکی

آزمایشگاه

فیزیوتراپی

و ...

این کارت دارای حافظه برای ذخیره‌سازی پرونده مجازی دارنده کارت بر روی آن است.

کارت سلامت آرمه سبز قابل استفاده برای یک نفر می‌باشد.

کامپوزیت ، مروارید دندان‌ های شما - آرمه پارسیان

خرید کارت آرمه | آرمه پارسیان

افزودن دیدگاه0