کاشت مو به روش میکروگرافت

  1. صفحه اصلی
  2. بیمه های سلامت
  3. کاشت مو به روش میکروگرافت
کاشت مو به روش میکروگرافت

کاشت مو به روش میکروگرافت

کاشت مو


موهای پرپشت و زیبا از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین عوامل بر زیبایی و اعتماد به تفس هر شخصی محسوب می‌شود.

اما طبق گفته سازمان بهداشت جهانی حدود نزدیک به 70 درصد از آقایون با مشکل طاسی و ریزش مو و حدود 30 از بانوان با مسئله ریزش مو مواجه هستند.امروزه کاشت مو تنها به روی سر محدود نمی‌شود و متقاضیان کاشت ریش، سبیل و ابرو نیز رو به افزایش است. ریش و سبیل و ابرو نیاز به مهارت و ظرافت بیشتری نسبت به روی سر دارند چرا که هم جهت خواب موها باید به ظرافت رعایت شود و هم خط کاشت رویش مو؛ چرا که صورت توجه خیلی بیشتری را جلب می‌کند و در صورتی که این عمل با کیفیت پایین انجام شود، ظاهر نامناسبی را برای فرد رقم می‌زند و هزینه بیهوده انجام می‌دهد.نکته مهم دیگری که در خصوص کاشت مو در صورت وجود دارد، انتخاب درست و جنس مناسب از بانک مو برای کاشت است.

برای مثال هنگام کاشت ابرو باید انتخاب مو برای کاشت به نحوی باشد که نرمی و لطافت و ضخامت مناسب با بقیه موهای ابرو را داشته باشد که معمولا از موهای کنار گوش برداشته می‌رود.
به طور معمول برای کاشت مو، از موهای پشت سر و یا کنار سر اشتفاده می‌شود؛

اما در صورتی که طاسی سر گسترده باشد و یا پشت سر تراکم کافی را نداشته باشد،

از موهای بدن برای برداشت می‌توان استفاده کرد.

اما در حال حاضر همچنان کاشت موی سر پرطرفدارترین ناحیه کاشت موست که روشی بسیار مناسب و کم عوارض برای جبران موهای از دسته رفته، به صورت طبیعی است.روش های مختلفی برای این عمل وجود دارد که بسته به شرایط فرد و تشخیص پزشک بهترین آن انتخاب و اجرا می‌شود که در ادامه به توضیحی مختصر از چند نوع آن می‌پردازیم.

کاشت مو به روش FIT


در این روش فولیکول‌های مو بدون نیاز به جراحی و بیهوشی و با بی‌حسی موضعی به صورت تک به تک برداشته شده و همزمان در جلوی سر کاشته می‌شود. این روش نیاز به تبهر بالای پزشک دارد تا تراکم خوبی از مو را داشته باشید اما نسبت به سایر روش‌ها خط رویش طبیعی از موهایتان را شاهد خواهید بود.

کاشت مو به روش FUT


این روش تا حدودی قدیمی است و به این صورت است که یک نوار از پوست پشت سر برداشته شده و فولیکول‌های مو را از آن درآورده و در قسمت جلوی سر کاشته می‌شود. سپس آن قسمت از پوست پشت سر که برداشت شده بخیه می‌شود و با توجه به این که در پشت  سر قرار دارد، تا هنگامی موهایتان را از ته نتراشید قابل مشاهده نیست.

متاسفانه در این روش خط رویشی طبیعی را شاهد نخواهیم بود و به اصطلاح ظاهری عروسکی به خود می‌گیرد.

کاشت مو به روش SUT


در اصل این روش مطابق همان روش FUT می‌باشد

با این تفاوت که فولیکول‌های مو توسط یک دستگاه و به صورت اتوماتیک برداشت و کاشت می‌شوند که البته این دستگاه ضریب خطایی دارد؛اما رقابت بین پزشکان و کلینیک‌ها بر سر همین کم‌تر بودن خطاست و به همین دلیل نتیجه‌ی قابل قبولی را شاهد خواهید بود.

کاشت به صورت ترکیبی


در برخی موارد که طاسی سر گسترده باشد ممکن است به یک روش نتوان همه‌ی آن سطح را پر کرد به همین دلیل متخصصان با استفاده از دو روش مثل FIT و FUT باهم استفاده می‌کنند.

کاشت مو به روش میکروگرافت


میکروگرافت جدید‌ترین روشی است که برای کاشت مو استفاده می‌شود و از ظاهری بسیار طبیعی برخوردار است.

همچنین تراکم موی کاشت شده در این روش نزدیک به 3 برابر بیشتر از سایر روش‌هاست.

این شیوه که بدون جراحی و خونریزی انجام می‌شود به صورت میکرومتری فولیکول‌های مو را از بانک مو برداشت کرده سپس در مایعی نگه داشته می‌شود که از سلول‌های بنیادی آن شخص تشکیل شده.پس از آن توسط دستگاه، گرافت‌های مو رو سر کاشته شده و به صورت میکرومتری پانچ می شود که کوچک‌ترین زخمی ایجاد نشود.این روش معمولا حدود 3 تا 8 ساعت طول می‌کشد تا انجام شود.می‌توان گفت در حال حاضر این روش بهترین روش کاشت مو از نظر تراکم و زیبایی و و در عین حال طبیعی بودن و عوارض کم است.

هزینه کاشت مو


کاشت مو با توجه به این که مسئله حساس و زمان‌بر و هزینه بر می‌باشد

حتما باید توسط متخصصی انجام شود که به بهترین نحو بتواند از پس این کار بر بیاید.

پس مراجعه به پزشک یا کلینیک کاشت مویی که هزینه ارزان تر می گیرد کار درستی نیست.

اما شرکت ارتقا سلامت آرمه که تمامی خدمات دندانپزشکی من جمله درمانی و زیبایی را تحت پوشش خود قرار داده با 30 تا 50 درصد تخفیف به دارندگان این کارت ارائه می‌دهد، خدماتی دیگر در حوزه زیبایی همچون کاشت مو را با 10 تا 60 درصد تخفیف توسط مجرب‌ترین متخصصان ارائه می‌دهد.

مزایای استفاده از کارت آرمه


استفاده از کارت آرمه آبی به مدت یکسال تا سقف 5 میلیون تومان

بهره‌مندی از تخفیف 30 تا 50 درصدی خدمات دندانپزشکی

قرارداد با بهترین دندانپزشکان مجرب و متخصص ، ارائه بهترین خدمات ، مجهزترین مراکز درمانی

ایمپلنت ، لمینت ، کامپوزیت ، ارتودنسی ، عصب کشی ، خدمات عمومی دندانپزشکی

مشاوره و ویزیت رایگان

نوبت دهی در اولین فرصت به صورت 24 ساعته و آنلاین

پوشش پزشکی در سرتاسر ایران

نظارت مستمر و دائم در کلیه مراکز طرف قرارداد

ایجاد و ذخیره پرونده مجازی بر روی حافظه کارت و سایت

برقراری تماس با مشترکین و نظرسنجی پس از مراجعه به مراکز.

در ایام کرونا با خیالی آسوده از پاک بودن مطب های طرف قرارداد با ما، به دندان پزشکی مراجعه کنید و با کمترین هزینه بهترین کیفیت را تحویل بگیرید. تمامی مطب های طرف قرارداد با ما از شرایط ویژه اقساطی برای تمامی افراد که در زمان کرونا از لحاظ اقتصادی دچار مشکل شده اند، استفاده می کند تا هیچ کسی به علت مشکلات مالی رنج نبرد.

کاشت مو به روش میکروگرافت

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 021-67251 تماس بگیرید.

خرید کارت آرمه | آرمه پارسیان

کاشت مو به روش میکروگرافت

افزودن دیدگاه0