معرفی دکتر محمود عباسیان تهران

 1. صفحه اصلی
 2. دسته بندی نشده
 3. معرفی دکتر محمود عباسیان تهران
معرفی دکتر محمود عباسیان تهران

معرفی دکتر محمود عباسیان تهران

آشنایی بیشتر با دکتر محمود عباسیان تهران


 • فارغ التحصیل برتر سال 1390 دانشگاه تهران

 • دارنده گواهینامه ایمپلنت از IML سوییس

 • نفر اول در کنگره علمی سالانه پروتز

 • نفر اول در اولین جشنواره علم و هنر ایران

 • برترین پزشک آرمه پارسیان با میزان رضایت 100%

 

همکاری دکتر محمود عباسیان با آرمه تخفیف پارسیان


شرکت آرمه تخفیف پارسان افتخار دارد اعلام نماید؛ دکترمحمود عباسیان خدمات تخصصی دندانپزشکی را به دارندگان کارت سلامت آرمه تخفیف پارسیان با 50 درصد تخفیف ویژه ارائه می‌نمایند.

شما با خرید و در دست داشتن کارت سلامت آرمه پارسیان می‌توانید از بهترین خدمات تخصصی دندانپزشکی، نزد دکتر محمود عباسیان با تخفیف 50 درصدی بهره‌مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید کارت سلامت آرمه اینجا کلیک کنید.

 

خدمات تخصصی


در مطب آقای دکتر محمود عباسیان خدمات زیر بصورت تخصصی در حال ارائه هستند:

 

ترمیم و زیبایی


دندان ها به دلایل مختلف از جمله عدم رعایت بهداشت ممکن است دچار پوسیدگی شوند. زمانی که دندان پوسیده می شود ترکیب شیمیایی آن دچار تغییر گشته، نرم و سست می شود و محلی جهت تجمع میکروب می گردد. در صورت درمان نشدن، دندان دچار تخریب شده و از دست می رود. دندانپزشک با دریل مخصوص دندانپزشکی، نسج سالم دندان را از پوسیدگی و میکروب پاک کرده و قسمت از بین رفته را با توجه به موقعیت دندان با مواد مخصوص ترمیم می نماید. هرچه میزان از بین رفتن بافت دندان کمتر باشد، درصد موفقیت ترمیم دندان بیشتر و احتمال عود پوسیدگی آن کمتر می گردد.

 

ایمپلنت دندان


ایمپلنت ها برای جایگزینی دندان از دست رفته استفاده می شوند. در روند ایمپلنت کردن، دندانپزشک پیچ تیتانیومی کوچکی را در محل دندان از دست رفته، وارد استخوان فک می کند که به عنوان پایه ی روکش ایمپلنت عمل می کند. ایمپلنت از دندان های اطراف قابل تشخیص نیست؛ و پس از پیوند خوردن ایمپلنت با استخوان و بافت های مجاور دندانی امن و همیشگی برای بیمار خواهد شد.

 

لمینت دندان


لمینت دندان (لامینت) یا ونیر لایه‌ای از مواد همرنگ دندان یا مواد سفید رنگ هالیوودی است که برای اصلاح فرم، شکل، رنگ و طول دندان‌ها یا بستن فاصله بین دندان‌ها و درمان دندان‌های شکسته روی دندان قرار داده می‌شود. به علت تراش بسیار کم و ایجاد زیبایی فوق‌العاده ونیر‌ها اولین طرح درمان در دندان‌های قدامی محسوب می‌شوند. درواقع این لایه همرنگ دندان‌ها بوده که باعث اصلاح فرم و رنگ دندان‌ها شده و اگر دندان‌ها با فاصله در کنار هم باشند فاصله را بسته و بر روی دندان‌هایی که شکستگی دارند انجام می‌گیرد.

 

طراحی لبخند


طراحی لبند یا اصلاح طرح لبخند در واقع ترکیب علم دندانپزشکی و هنر است که برای ایجاد یک مدل لبخند زیبا و مطابق با خواسته شخصی فراد و آناتومی صورت فرد، اعمال می شود.

عوامل و فاکتور های مهم در اصلاح طرح لبخند شامل موارد زیر است:

 • خطوط صورت

 • جنسیت

 • سن

 • شکل و رنگ دندان ها

 • شکل لب ها

 • لثه ها و آناتومی فک


 

دندانپزشکی اطفال


همه درمان های دندانپزشکی کودکان و نوجوانان مثل ترمیم دندان های شیری، دندانپزشکی ترمیمی همیشگی، عصب کشی دندان های شیری، عصب کشی دندان های همیشگی، روکش دندان های شیری و همیشگی، فلوراید تراپی ، فیشور سیلنت، در مطب تخصصی دندانپزشکی کودکان انجام می شود.

به وجود آوردن محیطی خوشایند کودکان و نوجوانان به خصوص کودکان ناهمکار (کودکان غیرهمکار که به ترس و استرس کنترل ناپذیر مبتلا هستند یکی از اصلی ترین موارد چالشی برای دندانپزشکان و پدر و مادرهاست.) باعث می شود تا همه درمان های دندانپزشکی در مطب انجام شود. برای اینکار می توان از روش های درمان بدون درد، استریلیزاسیون حرفه ای، فضایی آرامش بخش ، برخورد خیلی صمیمی کمک گرفت.

 

پروتز متحرک


پروتز دندان در اصطلاح به معنی دندان مصنوعی یا تعویض دندان است که انواع مختلفی دارند، از روکش های ساده برای ترمیم یک دندان گرفته تا پروتزهای کامل دندان که دندان مصنوعی نامیده می شوند، جزو پروتز های دندان هستند ، دندان پزشکان به دلایل زیبایی یا پزشکی پروتز دندان متحرک و ثابت را تجویز می کنند.

 

جراحی و درمان لثه


جراحی لثه یا پریودنتال دارای شباهت خاص با هرس کردن درخت دارد. در این حالت مشابه هرس کردن شاخه های اضافی، خشک شده و دارای مشکل به منظور کمک به رشد درخت، بخش هایی از لثه که دارای مشکل هستند، در عمل جراحی لثه حذف یا ترمیم می شوند و به این ترتیب امکان رشد مناسب سایر اجزای لثه فراهم می گردد. علاوه بر این در برخی موارد نیاز به پیوند بافت جدید در محل آسیب دیده وجود دارد.

 

جراحی و کشیدن دندان‌ها


دندانپزشک به دلایلی از جمله نهفته بودن، فک جوش بودن و یا از بین رفتن کامل دندان و باقی ماندن ریشه آن در استخوان فک، ناجار به انجام جراحی دندان می شود. دندانپزشک، دندان و ناحیه اطراف آن را با استفاده از بی حس کننده موضعی، بی حس کرده سپس با یک تیغ مخصوص جراحی، لثه ناحیه مورد نظر را کنار می زند. گاهی تمام یا قسمتی از دندان توسط استخوان پوشیده شده است که این استخوان برداشته می شود تا دندان و ریشه آن جدا و خارج می گردد و ناحیه مورد نظر شستشو داده شده و سپس بخیه زده می شود.

 

درمان ریشه (عصب کشی) • عصب کشی یک درمان برای تعمیر یا حفظ دندان های آلوده از آسیب های شدید است؛

 • این روش شامل حذف قسمت آسیب دیده دندان (پالپ)، تمیز کردن و ضد عفونی کردن دندان و سپس پر کردن و چسباندن (محکم) آن است.

 • علل شایع بر پالپ دندان، ترک خوردن، حفره‌ی عمیق، درمان‌های تکراری بر روی دندان و یا آسیب (زخم) است.

 • اصطلاح عصب کشی از تمیز کردن ریشه های اطراف دندان می‌آید.عصب کشی دندان


 

افزودن دیدگاه0