عصب کشی و ترمیم با کارت سلامت

  1. صفحه اصلی
  2. بیمه های سلامت
  3. بیمه دندانپزشکی
  4. عصب کشی و ترمیم با کارت سلامت
عصب کشی و ترمیم با کارت سلامت

عصب کشی و ترمیم با کارت سلامت

عصب کشی و ترمیم با کارت سلامت


عصب کشی و ترمیم با کارت سلامت هزینه عصب کشی کردن دندان به تشخیص دندانپزشک و با توجه به تعداد کانال‌های آن می‌تواند متفاوت باشد؛ البته که قیمت عصب کشی دندان‌های شماره 6 و 7و 8 به مراتب بیشتر از دندان‌های دیگر است چرا که به خاطر عقب‌تر بودن آن‌ها و دسترسی سخت دندانپزشک، زحمت و دقت و زمان بیشتری را طلب می‌کند که موجب افزایش هزینه آن می‌شود.

تعرفه قیمت‌ عصب کشی دندان در سال 99، به شرح زیر است که با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی آرمه پارسیان، می‌توانید 30 تا 50 درصد هزینه کمتری را پرداخت کنید.

 

 

چه زمانی دندان باید عصب کشی شود؟


هنگامی که به تشخیص دندانپزشک مغز دندان عفونت کرده باشد که معمولا با درد زیادی نیز همراه است، لازم است تا دندان عصب کشی شود. نشانه‌هایی مانند درد هنگام جویدن، نوشیدن مایعات سرد و گرم، لق و سیاه شدن دندان نشانه عفونت در دندان است که با عدم مراجعه به دندانپزشک موجب پیشروی آن شده و به اصطلاح دندان می‌میرد. برای عصب کشی، لازم است تا پوسیدگی و عفونت داخل دندان به طور کامل برداشته شود و پس از پاکسازی، عصب از داخل دندان خارج شود؛ در نهایت نیز بسته به جای دندان و کاربرد آن، با آلگام یا کامپوزیت داخل دندان پر و ترمیم می‌شود. عصب کشی دندان با توجه به تعداد کانال آن به طور معمول بین 1 تا 3 جلسه می‌تواند طول بکشد.
عصب کشی و ترمیم با کارت سلامت آرمه پارسیان

قیمت پر کردن  یا ترمیم دندان چه قدر است؟


آمالگام و کامپوزیت هر دو، ماده‌هایی هستند که برای پر کردن و ترمیم دندان‌ها به کار می‌روند؛ اما تفاوتشان در استحکام و رنگ آن‌هاست. آمالگام، ماده‌ای نقره‌ای رنگ و مستحکم است که با توجه به اختلاف رنگی که با دندان‌ها دارد، برای دندان‌های خلفی و از کامپوزیت که رنگش متناسب با دندان‌هاست اما استحکام کمتری دارد، برای ترمیم دندان‌های قدامی استفاده می‌شود که بسته به میزان پوسیدگی، پر کردن دندان می‌تواند یک سطحی، دو سطحی و سه سطحی باشد.

گاهی علاوه بر داخل دندان که باید پر شود، دیواره دندان نیز نیاز دارد با آمالگام یا کامپوزیت ترمیم شود که این کار بیلداپ نام دارد. همچنین از کامپوزیت برای پرکردن بین دندان‌ها، بلند کردن و رفع شکستگی آن‌ها به کار می‌رود. ( ونیر کامپوزیت)

مزایای استفاده از کارت آرمه


استفاده از کارت آرمه آبی به مدت یکسال تا سقف 5 میلیون تومان

بهره‌مندی از تخفیف 30 تا 50 درصدی خدمات دندانپزشکی

قرارداد با بهترین دندانپزشکان مجرب و متخصص ، ارائه بهترین خدمات ، مجهزترین مراکز درمانی

ایمپلنت ، لمینت ، کامپوزیت ، ارتودنسی ، عصب کشی ، خدمات عمومی دندانپزشکی

مشاوره و ویزیت رایگان

نوبت دهی در اولین فرصت به صورت 24 ساعته و آنلاین

پوشش پزشکی در سرتاسر ایران

نظارت مستمر و دائم در کلیه مراکز طرف قرارداد

ایجاد و ذخیره پرونده مجازی بر روی حافظه کارت و سایت

برقراری تماس با مشترکین و نظرسنجی پس از مراجعه به مراکز.

در ایام کرونا با خیالی آسوده از پاک بودن مطب های طرف قرارداد با ما، به دندان پزشکی مراجعه کنید و با کمترین هزینه بهترین کیفیت را تحویل بگیرید. تمامی مطب های طرف قرارداد با ما از شرایط ویژه اقساطی برای تمامی افراد که در زمان کرونا از لحاظ اقتصادی دچار مشکل شده اند، استفاده می کند تا هیچ کسی به علت مشکلات مالی رنج نبرد.

تعرفه هزینه پرکردن و ترمیم دندان در سال 99 به شرح زیر است که با کارت تخفیف آرمه، با 30 تا 50 درصد تخفیف میتوانید دندان‌های خود را ترمیم کنید.برای دیدن سایر تعرفه‌ها می‌توانید اینجا کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره‌ی رایگان با شماره 021-67251 یا 021-66766719 تماس بگیرید.

خرید کارت آرمه | آرمه پارسیان

عصب کشی و ترمیم با کارت سلامت آرمه پارسیان

افزودن دیدگاه0