شرایط و قوانین

  1. صفحه اصلی
  2. شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

مخصوص مشترکین آرمه

معرفی سایت :
به وب سایت آرمه پارسیان خوش آمدید. مالکیت این وب سایت برای شرکت حقوقی "آرمه تخفیف پارسیان"  است. شرکت آرمه پارسیان خدمات خود را در هیچ سایت دیگری ارائه نمیدهند و در صورت مشاهده هرگونه استفاده از نام آرمه پارسیان برای ارائه خدمات تخفیف درمان در سایت های دیگر،از طریق تلفن های ثبت شده در سایت ما را آگاه سازید.

خدمات ما :
با توجه به افزایش شدید هزینه های درمانی به خصوص دندانپزشکی و همچنین کاهش قدرت مالی جامعه، در راستای هدف "بهبود سطح سلامت جامعه" بر آن شدیم که شبکه ای از پزشکان متخصص و مجرب را ایجاد کنیم و خدمات درمانی شبکه پزشکان خود را با 30-50 درصد هزینه کمتر در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.
با خرید اشتراک یک ساله ( فردی یا گروهی) از سایت آرمه پارسیان، میتوانید به مدت یک سال با 30-50 درصد تخفیف نسبت به هزینه های درمانی معمول، از خدمات درمانی شبکه پزشکان ما استفاده کنید. ( برای مشاهده تعرفه‌های درمانی شبکه پزشکان آرمه پارسیان و مقایسه آن با هزینه های آزاد درمانی کلیک کنید)

شبکه پزشکان :
آرمه پارسیان توانسته است شبکه پزشکان خود را به اکثر شهرهای ایران گسترش دهد و بیش از 350 دندانپزشک فعال در سراسر کشور دارد. با جود درخواست های زیادی که برای اضافه شده به شبکه پزشکان آرمه پارسیان وجود دارد، به دلیل سخت گیری که در مورد انتخاب پزشکان داریم، توانسته ایم رضایت تمام مشتریان خود را به صورت کامل به دست آوریم.

شرایط خرید :
قبل از خرید کارت عضویت آرمه، حتما پزشکان شهر خود را در بین لیست پزشکان ما جست و جو کنید و یا با شماره پشتیبانی آرمه پارسیان تماس گرفته و درمورد شهر خود و نزدیک ترین پزشکانی که به شما داریم، سوال کنید.
برای خرید کارت باید با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، شماره ملی، شماره تماس، محل سکونت و ... هویت خود را برای ما تایید کنید.
پرداخت هزینه خرید کارت از طرق مختلفی نظیر درگاه بانکی، پرداخت در محل و کارت به کارت امکان پذیر میباشد.
با وجود اینکه تعهد قانونی درمان بر عهده پزشک است ولی آرمه پارسیان خود را از نظر اخلاقی متعهد میداند که تا زمان رضایت کامل مشتریانش، مواردی نظیر تغییر پزشک، انجام مجدد درمان بدون هزینه و ... را برعهده گیرد.
درصورت عدم استفاده از خدمات شبکه درمانی آرمه پارسیان، امکان بازپسگیری هزینه پرداختی و لغو اشتراک تا یک ماه بعد از خرید کارت وجود دارد.
حداکثر تا 24 ساعت پس از پرداخت هزینه اشتراک و تکمیل اطلاعات شخصی، فرآیند فعال سازی حساب کاربری انجام شده و میتوان از خدمات شبکه پزشکان آرمه استفاده کرد.
طول مدت اشتراک آرمه یک ساله است و پس از یک سال باید اشتراک تمدید شود و هزینه تمدید پرداخت گردد. هزینه تمدید اشتراک، تا 50 درصد کمتر از هزینه خرید اولیه اشتراک است.

ضمانت ها:
آرمه پارسیان ضمانت میکند که تمام اعضای شبکه پزشکانش، دارای تاییده های وازت بهداشت هستند و دارای پزشکانی با سابقه و مجرب هستند. در صورتی که اثبات شود پزشکی خدمتی که به مشتریان شبکه آرمه ارائه میدهد دارای مشکل بوده است، از شبکه آرمه خارج میشود.
تمام خدمات درمانی در سطح شبکه آرمه پارسیان، با قیمت مصوبی که ابتدای هرسال به تمام مشتریان اعلام میشود، ارائه میگردد.

تعهدات مشتریان
مشتریان باید تمام اطلاعات شخصی که برای خرید اشتراک اعلام میکنند، صحیح باشد و در صورت اثبات عدم صحت اطلاعات ثبت نامی، اشتراک باطل میشود.
مشتریان قبل از مراجعه به هر یک از پزشکان شبکه درمان آرمه پارسیان، باید برای گرفتن نوبت از طریق سایت و یا از طریق شماره های پشتیبانی آرمه اقدام کنند. پزشکان امکان ارائه خدمات به افرادی که بدون هماهنگی به مطب مراجعه میکنند، معذور هستند.
درصورتی که فردی غیر از فرد خریدار اشتراک به پزشک مراجعه کند، اشتراک مشتری غیر فعال میشود. در صورتی که نیاز به استفاده گروهی از اشتراک آرمه هستید، میتوانید اشتراک خانوادگی آرمه را خریداری کنید.