بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

 1. صفحه اصلی
 2. خدمات زیبایی
 3. زیبایی پوست و مو
 4. بهترین دستگاه لیزر موهای زائد
بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد


موهای زائد بدن یکی از پر دردسرترین مسائلی است که برای رفع آن هر کس تا جایی که بتواند تلاش می کند. امروزه رفع موهای زائد بسیار بیشتر از گذشته دغدغه محسوب می‌شود و روش‌های مختلفی برای از بین بردن آن وجود دارد.برای روش‌هایی همچون لیزر موهای زائد، یافتن بهترین دستگاه لیزر موهای زائد می‌تواند دغدغه شود.

عمده‌ترین این روش‌ها عبارتند از


از بین بردن موهای زائد با تیغ که کوتاه مدت است و به علت تکرار روش خسته کننده‌ای محسوب می‌شود. همچنین موجب رفتن مو به زیر پوست و به اصطلاح پوست مرغی شدن می‌شود. روش دیگر موم و یا وکس است که این روش نیز به طور دائمی شما را از موهای زائد آسوده نمی‌کند بلکه تنها زمان رویش مجدد موها کمی طولانی‌تر از روش شیو کردن است. دیگر راهی که برخی از مردم برای رفع موهای زائد خود انجام می‌دهند، الکترولیز است که از نظر میزان از بین بردن مو، به طور کامل و 100 درصدی موها را از بین می‌برد اما در صورتی که از این روش استفاده کردید باید بدانید در صورت تغییرات هورمونی در بدنتان در برخی نواحی با رشد زیاد مو رو به رو خواهید شد. برای مثال در بانوان ممکن است در چانه و گردن با افزایش زیاد رشد موی زائد مواجه شوند.

بهترین روش ازبین بردن موهای زائد


در نهایت روش آخر، لیزر موهای زائد است که ماندگارترین و کم عارضه‌ترین روش نسبت به سایر روش‌هاست از سازمان غذا و داروی آمریکا به عنوان راهی برای رفع موهای زائد، تایدیه گرفته است. البته لیزر مو نیز با توجه به رنگ پوست، رنگ مو، نوع دستگاه و ژنتیک افراد نیزنتایج متفاوتی دارد.

روش آخر که همان لیزر کردن موهای زائد است برای تمامی نواحی بدن قابل استفاده‌ است؛ اما نمی‌توان گفت به طور کامل همچون الکترولیز پوست را از مو عاری نمی‌کند. همانطور که شاهدیم پس از چند سال برای افراد پیش می‌آید که برخی از موهایشان دوباره شروع به رشد کرده اند؛ البته میزان تاثیر لیزر وابسته به مهارت و تبهر شخصی دارد که این کار را برای شما انجام می‌دهد.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد:


همانطور که گفته شد چند نوع دستگاه برای لیزر کردن موهای زائد وجود دارد که به اختصار به توضیح آن می‌پردازیم تا با آگاهی و شناخت کامل بتوانید بهترین دستگاه لیزر موهای زائد را برای خودتان انتخاب کنید.

 • دستگاه الکساندرایت: این دستگاه برای پوست‌های سفید و گندمی بیشترین کارایی را دارد. پس از شش ماه لیزر با این دستگاه، کاهش موهای بدن نزدیک به 70 درصد براورد شده و میزان درصد دیده شدن عوارض به خاطر این دستگاه کمترین میزان که حدود 10 درصد می‌باشد را به خود اختصاص داده است. انواع جدید این دستگاه با مجهز شدن به سیستم خنک کننده، درد ناشی از لیزر را ازبین برده و نیازی به استفاده از کرم بی‌حسی ندارد.

 • دستگاه دایود: این دستگاه متناسب برای افرادی است که پوستی سبزه و تیره دارند و می‌تواند مو روی آن رنگ پوست را ازبین ببرد. همچنین می‌تواند موهای زیر پوست را نیز بسوزاند. میزان کاهش مو با استفاده از این دستگاه بیش از 70 درصد و میزان عوارض نزدیک به 29 درصد به دست آمده.

 • دستگاه ان در یاگ: این دستگاه برای پوست‌های بسیار تیره و سیاه پوستان به کار برده می‌شود. همواره از آن استفاده نمی‌شود و در مواقعی محدود به کار می‌آید.


دستگاهی فریب دهنده با اسم لیزر


دستگاه دیگری نیز با عنوان IPL در بازار وجود دارد که به علت هزینه کم و دسترسی راحت طرفدارانی پیدا کرده؛ تا جایی که بسیاری ار افراد این دستگاه را به صورت خانگی می‌خرند و از آن استفاده می‌کنند. اما دلیل این که در لیست دستگاه های لیزر نام برده نشد این است که در واقع به نام لیزر کردن معروف شده ولی ماهیت آن همچین چیزی نیست! این دستگاه نور لیزری به پوست نمی‌تاباند بلکه فقط نور شدیدی است که به پوست تابانده می‌شود؛ به همین دلیل قدرت نفوذ کافی را ندارد که ریشه موهای زائد را بسوزاند و اثرش موقتی است و متفاوت با لیزر است.

عوارض لیزر کردن مو


برای بسیاری سوال پیش می‌آید که آیا لیزر موهای زائد ضرر دارد؟

لیزر مو همچون هر اقدام دیگری که روی بدن انجام بگیرد با برخی عوارض جانبی نرمال همراه است همچون قرمز شدن پوست و خارش و سوزش و ورم کردن که تا حداکثر سه روز پس از آن این عوارض محو می‌شوند.

هرچه شما پوست تیره‌تری داشته باشید موجب این می‌شود که رنگ پوست و مویتان نزدیک به هم شوند و در نتیجه اشعه‌های لیزر بیشتر از حالت عادی جذب پوست شما می‌شود و این باعث به وجود آمدن سوختگی روی پوستتان می‌شود؛ در مواردی نادرتر رنگ پوست پس از لیزر به رنگ بنفش در می‌آید و یا عفونت می کند که برای پیشگیری از آن باید حتما پوست خود را تمیز نگه دارید. عارضه جدی و نادر دیگر بی‌رنگ شدن پوست می‌باشد.

هزینه لیزر موهای زائد


بسته به انواع دستگاهی که برای لیزر استفاده می‌شود و مراکز و مهارت اپراتور، قیمت‌های متفاوتی برای انجام آن وجود دارد.

اما مهم است که بتوانید با بهترین دستگاه‌ها و اپراتورها، هزینه کم‌تری را پرداخت کنید. برای این کار می‌توانید از تخفیفات 10 تا 60 درصدی که آرمه برای اعضای خود درنظر گرفته است بهره ببرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 021-67251 تماس بگیرید.

کارت سلامت آرمه چیست؟


. این کارت می تواند تمامی هزینه های شما را نصف کند، تخفیف: حداقل 30%، حداکثر 50%

.این موسسه سه کارت، طرح با ویژگی های متفاوت دارد که عبارت اند از: طرح آبی، طرح طلایی، طرح اقتصادی، طرح خانواده

 


 1. طرح آبی کارت سلامت آرمه
قابل استفاده تا سقف ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

خدمات رسانی در سراسر ایران

اعتبار ۱۲ ماهه قابل تمدید با تخفیف ۳۰٪

دارای حافظه برای ذخیره سازی پرونده مجازی

قابل استفاده برای یک نفر

ویزیت رایگان

امکان استفاده در مراکز زیبایی

۲۰۰ هزار تومان


 1. طرح طلایی کارت سلامت آرمه
قابل استفاده تا سقف ۳,۰۰۰,۰۰۰تومان

خدمات رسانی در سراسر ایران

اعتبار ۱۲ ماهه قابل تمدید با تخفیف ۲۰٪

دارای حافظه برای ذخیره سازی پرونده مجازی

قابل استفاده برای یک نفر

ویزیت رایگان

امکان استفاده در مراکز زیبایی

۲۰۰ هزار تومان


 1. طرح اقتصادی آرمه پارسیان
قابل استفاده تا سقف 500,000 تومان

خدمات رسانی در سراسر ایران

اعتبار 1 ماهه قابل تمدید نمیباشد.

قابل ارتقا به کارتهای آبی وطلایی

قابل استفاده برای یک نفر

امکان استفاده در مراکز زیبایی

۷۰۰۰۰ تومان


 1. طرح خانواده کارت سلامت آرمه
قابل استفاده تا سقف25۰۰۰,۰۰۰ تومان

به هر عضو خانواده یک کارت آبی تعلق میگیرد ( برای 4 نفر)

خدمات رسانی در سراسر ایران

اعتبار ۱۲ ماهه قابل تمدید با تخفیف ۱۰٪

دارای حافظه برای ذخیره سازی پرونده مجازی

ویزیت رایگان

امکان استفاده در مراکز زیبایی

دارای حافظه برای ذخیره سازی پرونده مجازی

تحویل 24 ساعته به سراسر کشور

۶۰۰۰۰۰ تومان

خدمات آرمه تخفیف پارسیان

شرکت آرمه تخفیف پارسیان در راستای اهداف و آرمان‌های بنیان‌گذاران خود تعداد بی‌شماری از متخصصین و پزشکان مجرب در بخش‌های دندان‌پزشکی ، چشم‌پزشکی و زیبایی گرد هم آورده تا خدمات درمانی بهتری را به مشترکین کارت‌های سلامت آرمه ارائه نماید. آرمه مفتخر است بهترین خدمات را با کارت تخفیف دندانپزشکی خود عرضه دارد، و خدمات چشم پزشکی و زیبایی را به صورت هدیه بر روی کارت تخفیف دندانپزشکی خود ارائه نماید.

 

مزایای استفاده از کارت آرمه


 

استفاده از کارت آرمه آبی به مدت یکسال تا سقف 5 میلیون تومان

بهره‌مندی از تخفیف 30 تا 50 درصدی خدمات دندانپزشکی

قرارداد با بهترین دندانپزشکان مجرب و متخصص ، ارائه بهترین خدمات ، مجهزترین مراکز درمانی

ایمپلنت ، لمینت ، کامپوزیت ، ارتودنسی ، عصب کشی ، خدمات عمومی دندانپزشکی

مشاوره و ویزیت رایگان

نوبت دهی در اولین فرصت به صورت 24 ساعته و آنلاین

پوشش پزشکی در سرتاسر ایران

نظارت مستمر و دائم در کلیه مراکز طرف قرارداد

ایجاد و ذخیره پرونده مجازی بر روی حافظه کارت و سایت

برقراری تماس با مشترکین و نظرسنجی پس از مراجعه به مراکز.

 

افزودن دیدگاه0